V případě, že máte v domě nekvalitní televizní signál ve společných rozvodech, provedeme renovaci Vaší stávající společné televizní antény, případně její instalaci.

Naše služby:

  • Provádíme montáže společných televizních antén a opravy společných televizních antén, rozšíříme možnosti Vaší společné antény o příjem dalších programů.
  • Montujeme systémy Alcad, Schwaiger, Spaun, Grundig.
  • Servis společných antén provádíme na objednávku nebo převezmeme Vaši společnou anténu do naší servisní správy a potom servis provádíme za paušální poplatek zahrnující pravidelné servisní kontroly. Výhoda servisní správy je zkrácená doba opravy, zapůjčení náhradní technologie a bezplatná oprava technikem.
  • Součástí navrhované dodávky a montáže je dodávka všech přijímacích komponent jako antén, držáků antén, zesilovačů, slučovačů, jakož i výměna vadných účastnických zásuvek. Případná rozbočení včetně dodávky bytových zesilovačů či rozvody pro další televizory v bytě je možno udělat v rámci dodávky, avšak tato služba nespadá do celkové navrhované částky a je placena přímo konkrétními účastníky.