Firma projektuje, dodává, instaluje, provozuje a provádí údržbu společných televizních antén (STA). V dnešní době nejčastěji řešíme vybudování nových rozvodů a hlavních stanic pro STA, ať již se společným satelitním příjmem či bez něj. Rozsahy těchto návrhů se pohybují od jednotek až po stovky bytů připojených na hlavní stanici.

Dalším oborem naší činnosti je budování datových sítí, tj. projekty a realizace strukturované kabeláže a návrh celé topologie sítě. Instalujeme také bezdrátové technologie v pásmu 2,4 a 5 GHz.

V České republice spolupracujeme s firmou A-V PLUS – KOVOSLUŽBA na servisu audio-video techniky. Ze zahraničních firem zastupujeme v České republice předního světového výrobce technologie pro STA a multifunkční kabelové rozvody (optické a metalické sítě), firmu Teleste (Finsko), v oblasti technického a projekčního poradenství, prodeje a servisu.

V roce 2009 jsme začali nabízet ve spolupráci s přední německou firmou v oblasti obnovitelných zdrojů HM-PV GmbH fotovoltaické elektrárny. Realizace fotovoltaických systémů provádíme od pouhé dodávky technologie až po vyprojektování a dodání zařízení na klíč včetně servisních zásahů u zákazníka.