Firma BMB-Green s.r.o. nabízí kompletní řešení výstavby Vaší fotovoltaické elektrárny (FVE) od návrhu, vyřízení povolení až po samotnou realizaci a spuštění do provozu. Německé know-how je zárukou kvality.

Naše služby zahrnují kompletní servis, který je založen především na detailním průzkumu místa zamýšlené FVE, na základě kterého navrhneme zařízení přímo pro danou situaci tak, aby bylo dosaženo nejlepší výkonnosti zařízení.

Projekce

Projektování FVE se neobejde bez detailní obhlídky a pečlivého zaměření nemovitosti u zákazníka. Následná analýza místních podmínek odhalí rizika a negativní jevy, které mohou na dané lokalitě nastat. Na základě toho naši zkušení projektanti navrhnou nejvhodnější řešení, které přichází v daném případě úvahu. Součástí nabídky je kalkulace návratnosti projektu. Garantujeme předem kalkulované roční zisky z FVE.

Poradenství

Proškolení odborníci jsou připraveni Vám doporučit nejvhodnější řešení pro Vaši konkrétní situaci. Neváhejte se na nás obrátit s dotazem, radí Vám poradíme. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy FVE.

Dodávka technologie

Dodáváme technologické celky, které jsme schopni dodávat na klíč nebo jen s tím, že si zákazník zajistí výstavbu svépomocí.

Výstavba na klíč

  • Volné plochy
  • Střechy