Technické informace ke službě BMB kabelová televize

Technicky je příjem možný přes rozvody instalované v rámci stavby, a proto není nutná žádná stavební úprava (platí v nových lokalitách). Všechny nadstandardní programy jsou šířeny dle standardů DVB-T a pro jejich příjem je tedy nutný DVB-T set-topbox vybavený zabudovaným CA modulem CONAX nebo CI slotem pro externí CA modul CONAX. Pro příjem je pak nutno vložit do modulu zapůjčenou dekódovací kartu s oprávněním dle uživatelské smlouvy.

Pro nové typy TV přijímačů vybavené příjmem DVB-T (LCD nebo plazmové TV) musí být televizor opět vybaven CI slotem pro CA modul, do kterého musí být vložena dekódovací karta.

Vhodný typ set-topboxu či CA modul (pro vhodné TV) Vám dodáme dle ceníku na základě dohody s naším dispečinkem. Pro zařízení zakoupená u jiných dodavatelů (TV nebo set-topboxy) je nutné, aby technik otestoval vzájemnou kompatibilitu s dodaným modulem a tedy funkčnost.

Pro příjem programů ve vysokém rozlišení (HD) musí být tato funkce u zařízení podporována (DVB-T MPEG4).

Technické informace ke službě BMB IPTV televize

Technicky je příjem možný přes rozvody strukturované kabeláže instalované buď v rámci stavby nebo dodatečně. Pro příjem všech programů vč. HD je nutný námi dodaný Settopbox (pronájem nebo koupě) propojený s televizorem kabelem HDMI (nutný pro HD) nebo Scart (nedoporučujeme kvůli nižší kvalitě).

Všechny služby jsou poskytovány pomocí Settopboxu a sítě BMB IPTV televize a televizor pouze zobrazuje obraz a přehrává zvuk.