Firma BMB-Green s.r.o. provozuje ve vybraných lokalitách vlastní kabelovou síť elektronických komunikací (kabelová TV vč. IPTV, rychlý internet, telefonní služby VOIP) a WiFi připojení v pásmu 5GHz.

Pro rozvody k našim koncovým klientům využíváme veškeré dostupné technologie, které považujeme za perspektivní k dalšímu vývoji v oblasti kvalitních telekomunikačních služeb. Jsou nám blízké technologie HFC (hybrid fibre coax) pro klasické kabelové rozvody, FTTx (fibre to the xxx) jako technologie pro páteřní trasy a propojení mezi objekty (FTTB), Strukturovaná kabeláž pro nejrychlejší data vč. IPTV a VOIP v domovních rozvodech.

Pro nové lokality vybudujeme nové rozvody nebo využijeme rozvody vlastníka objektu dle dohody s Vámi. V případě zájmu o naše služby se na nás neváhejte obrátit přes uvedené kontakty.

Se společností Comtes spolupracujeme na velkoobchodní bázi, proto nás neváhejte kontaktovat ani v případě dotazů ke službám této společnosti, protože jsme tu pro Vás jako technická podpora.

Bližší informace o naší nabídce naleznete pod odkazy jednotlivých služeb v pravé části stránek.